Referencje

Współpracę z firmą IDHOST nawiązaliśmy pod koniec 2009 roku. Zaproponowano nam ciekawe rozwiązania graficzne i techniczne. Jesteśmy dynamiczną firmą i serwis www wyposażony w system samodzielnej edycji pozwala nam na szybką aktualizacje zamieszczonych na stronie treści. Firma IDHOST świadczy dla nas usługi hostingowe i modyfikuje serwis www w miarę zgłaszanych potrzeb. Polecamy IDHOST jako profesjonalistów z dużym doświadczeniem i ciekawymi pomysłami, którzy rzetelnie wykonują powierzone projekty przez 24H na dobę.

Magdalena Dubisz - Ucherska Przedszkole Fairplay

Współpracę z IDHOST.pl kontynuujemy od 2006 roku, niezmiennie przez cały okres jej trwania obsługa IDHOST.pl cechował wysoki poziom i profesjonalne podejście do klienta. Szybkie i sprawne reagowanie na nasze potrzeby potwierdza tylko przekonanie o słuszności wyboru IDHOST jako dostawcy usług hostingowych.

zadowoleni klienci:) (Srogiekadry.pl)

Kilkuletnia współpraca z Firmą IDHOST.PL tylko utwierdza mnie w przekonaniu że podjąłem odpowiednią decyzję powierzając opiekę nad moimi stronami wyjątkowo odpowiedzialnej firmie jaką jest IDHOST. Jestem wdzięczny z pomoc i to że w nagłych przypadkach zawsze mogłem na nią liczyć. Korzystając z okazji wypowiedzenia się na temat oferty IDHOST, uważam że jest obecnie jedną z najlepszych jaką znalazłem wśród firm oferujących podobne usługi. Szczerze polecając, życzę dalszych sukcesów.

Ireneusz Leciejewski (www.lepro.com.pl)

Od kiedy współpracuję z firmą Idhost, skończyło się wiele moich problemów, śpię spokojnie i mogę zająć się tym co lubię, czyli książkami. Wiem, że strona informatyczna mojej księgarni jest w dobrych rękach. Jeśli mam jakieś pytania, to dzwonię i natychmiast otrzymuję informację i pomoc. Mało tego, informacje są podane w taki sposób, że najbardziej zawiłe sprawy stają się przejrzyste i zrozumiałe, a każdy problem do rozwiązania. Współpraca z tą firmą daje spokój, zadowolenie i poczucie bezpieczeństwa. Polecono mi ją, za co bardzo dziękuję i gorąco polecam dalej:)

Bożena Supernak (www.ksiegarnialuna.com)

Klub Suterena - Stowarzyszenie Inicjatyw Społecznych od ponad roku korzysta z usług firmy idhost.pl i chętnie poleca jej ofertę. Dlaczego? Ponieważ strona stowarzysznia jest cały czas online, a my mamy stały dostęp do kont pocztowych - co jest dla nas szczególnie istotne. Mało tego, z uwagi na to że nasza wiedza IT jest dość ograniczona bardzo cenimy sobie wsparcie, jakie otrzymujemy ze strony firmy idhost.pl. Dzięki temu możemy się skupić na tym, co jest dla nas najważniejsze i nie musimy się martwić o działanie naszego serwisu www. Nasza strona po prostu działa - i działa bardzo dobrze dzięki firmie idhost.pl.

Klub Suterena (www.suterega.org)

Wybór hostingu oraz firmy która będzie obsługiwała tą część działalności jest trudne, po porównaniu kilkunastu firm proponujące takie usługi wybrałem IDHOST.PL co według mojej oceny było strzałem w 10. Pomoc techniczną otrzymywałem od razu po zgłoszeniu takiej potrzeby, usterki się nie zdarzały. Mogę zdecydowanie polecić firmę IDHOST.PL pod względem proponowanych przez nich usług.

Bogumił Zwarycz (www.itforge.pl)

Praktycznie od samego początku istnienia mojej witryny (www.ps3info.pl) miałem problemy ze znalezieniem odpowiedniego hostingu dla siebie. Pewnego dnia, znajomy polecił mi ofertę pana Mariusza Bartkiewicza IDHOST.PL. Oferta dostosowywana jest do potrzeb klienta, obsługa klienta zawsze stoi na najwyższym poziomie. Jeśli szukasz firmy, dla której zadowolenie klienta stoi na pierwszym miejscu polecam usługi IDHOST.PL

Piotr Paul (www.ps3info.pl)

Nasz sukces w dużej mierze zawdzięczamy Partnerom, takim jak firma IDHOST.PL Mariusz Bartkiewicz, którą pragniemy zarekomendować, jako sprawdzonego i godnego zaufania Partnera. Od samego początku współpracę z firmą Pana Mariusza Bartkiewicza cechowały przejrzyste zasady, profesjonalizm oraz zaangażowanie. Mamy podstawy, aby sądzić, że także w przyszłości współpraca z firmą IDHOST.PL zaowocuje wieloma pomyślnie zrealizowanymi projektami. Życzymy sobie oraz innym firmom, jak najwięcej takich ludzi na swojej biznesowej drodze i nie tylko.

Michał Kliszczak, eActive - INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA INTERNETOWE

Agencja Medialna YOMA (www.yoma-art.pl) świadczy usługi związane oprawą artystyczną i animatorską eventów firmowych, wszelkich imprez okolicznościowych tych dużych i tych mniejszych .Od dwóch lat korzystamy z solidnej, rzetelnej firmy hostingowej, którą moglibyśmy polecać naszym klientom. To firma P. Mariusza Bartkiewicza IDHOST.PL. Ta firma to profesjonalizm w każdym zakresie: w podejściu do klientów, w doradztwie. Ich atutem są również konkurencyjne ceny i możliwość negocjacji warunków umów.Gorąco polecam !

Jolanta Mensfeld (www.yoma-art.pl)

Jako klient firmy "idhost.pl", jesteśmy bardzo zadowoleni ze świadczonych usług. Firma nie tylko udostępnia nam przestrzeń na swoich serwerach ale również przygotowała dla nas oprawę graficzną i techniczną naszych serwisów www; między innymi: www.kominki-opole.pl, www.kominki24h.pl,www.kuchnie-wloskie.pl, www.arch-studio.info, www.projekty-opole.pl , oraz zarejestrowała dla nas domeny internetowe. W pełni świadomi i odpowiedzialni polecamy usługi firmy IDHOST.

Krzysztof Łekawski

Z firmą IDHOST.PL współpracujemy prawie 2 lata. Firmę tą wybraliśmy przypadkiem, a w zasadzie z polecenia znajomego. Z racji działalności jaką prowadzimy, jesteśmy bardzo zadowoleni z usługi. To co dla nas najważniejsze, to bezproblemowa możliwość odwiedzania przez klientów naszej strony (www.thevoice.pl), prostota nawigacji na stronie, szybki i zawsze sprawny serwer, łatwa i skuteczna obsługa poczty mailowej. Z zadowoleniem musimy również powiedzieć, że fachowcy komputerowi z firmy IDHOST cechują się starannością i otwartością w indywidualnym podchodzenia do spraw i propozycji klienta - to wielka rzadkość w takich firmach. Myślę, że współpraca będzie się układała tak jak do tej pory jeszcze przez długi, długi czas. Panu Bartkiewiczowi chcielibyśmy podziękować za okazaną cierpliwość i zrozumienie naszych "zachcianek"(prawdopodobnie będzie ich cd.). Tym, którzy mają jeszcze wątpliwości z wyborem platformy hostingowej, ze spokojem i z czystym sumieniem polecamy IDHOST.PL. To prawdziwy partner w interesach.

Zespół Muzyczny THE VOICE (www.thevoice.pl)

O firmie IDHOST.PL dowiedzieliśmy się z polecenia innych. Świadczymy usługi związane z fotografią i wideofilmowaniem uroczystości weselnych i okolicznościowych. Jako że wykonujemy również projekty witryn internetowych, szukaliśmy solidnej, rzetelnej firmy hostingowej, którą moglibyśmy polecać naszym klientom. Taką właśnie firmą okazała się IDHOST.PL. Gdy już pewne było, że mamy do czynienia z profesjonalnym podejściem do klientów, fachowym doradztwem oraz konkurencyjnymi cenami, wybór był oczywisty. Zdecydowaliśmy się powierzyć hosting naszej domeny oraz wszystkich witryn naszych klientów firmie IDHOST. Szczerze polecamy!

Tomasz Tańczuk, (www.fotoenigma.pl)

Jeśli jeszcze nie zdecydowaliście Państwo, kto ma Was obsługiwać, komu zlecić stworzenie prostej i przejrzystej strony internetowej, i kogo prosić o pomoc techniczną w sprawach komunikacji internetowej to polecam z czystym sumieniem IDHOST.PL. Pomagają jeśli nie osobiście to na pewno przez telefon lub emaila, a reagują - nie jak inni, zabiegani, tłumaczący się brakiem czasu "fachowcy"- niemal natychmiast. W administracji to ważne, każdy mały kłopot z łącznoscią -również tą internetową - powoduje spore opóźnienia- także w ratowaniu życia...Strona www być może nie "dodaje" nam nowych klientów, ale akurat w naszej "branży"to pozytyw.

Aleksandra Ambros, Opolskie Centrum Ratownictwa Medycznego

Firmę IDHOST.PL polecam z czystym sumieniem. Świetne, profesjonalne podejście, kapitalna jakość usług i zero opóźnienia czynią z niej niesamowitego partnera i wyznacznika nowych ścieżek nie tylko dla zaczynających przygodę z internetem. IDHOST.PL to firma niezbędna i niezastąpiona. Prosty w obsłudze program, świetny nadzór specjalistów, elastyczność administratora względem wymagań klienta. Ogólnie 10/10.

Filip Hudzik, PolskaUK

Z usług IDHOST.pl korzystam od początku ich istnienia. Firma postawiła na obsługę klienta od A do Z. Początkowo myślałem, iż jest to spowodowane małą ilością klientów. Dziś po wielu latach, kiedy patrzę na statystyki ilości domen obsługiwanych przez firmę IDHOST.PL, wiem, że moje rozumowanie było błędne. Firma po prostu wie, że szary użytkownik nie poradzi sobie z wieloma technicznymi sprawami. Kluczowym atutem firmy jest właśnie ta pomoc. Nigdy nie odmawiają. Z pełną odpowiedzialnością polecam tą firmę każdemu. I znającemu się na rzeczy, jak również całkowitemu laikowi w sprawach komunikacji internetowej.

Marek Bronowicki, Cyberdeus

Przyznam, że podjąłem współpracę z firmą IDHOST.PL z pewnym dystansem, wręcz nieufnością - spowodowane to było faktem iż niejednokrotnie naciąłem się na firmy hostingowe, w których marketing był priorytetem, stawiając jakość usług na dalszym miejscu. Dziś wiem, że po prostu wcześniej trafiłem na niewłaściwych ludzi, którym radziłbym czym prędzej zmienić zajęcie. Jakość usług firmy IDHOST.PL broni się po prostu sama. Opieka techniczna jest na najwyższym poziomie, zawsze - z powodzeniem, stawia czoła moim, niejednokrotnie niemałym, wymaganiom. Zwykle nie jestem skłonny do składania referencji, jednak jestem przekonany, iż polecając IDHOST.PL - robię to z czystym sumieniem.

Piotr Lelito, PPUH LELcom

Mam przyjemność poinformować, że firma IDHOST.PL jest moim usługodawcą w zakresie kompleksowej usługi hostingowej. Realizacja usługi rozpoczeła się w listopadzie 2006r. i jest w dalszym ciągu realizowana. Firma IDHOST.PL wykazuje, że jest godnym partnerem do współpracy z racji wysokiego poziomu technicznego oraz bezawaryjności. Powierzone zadania zostają wykonane zgodnie z ustalonymi warunkami. Firma IDHOST.PL w pełni zasługuje na rekomendację jako solidny, godny polecenia usługodawca.

www.pawelwitek.com, P. Witek

Z usług firmy Idhost korzystam już ponad dwa lata. Strona internetowa, konta pocztowe - wszystko w najlepszym porządku. Administrator znakomicie dba o nasze interesy i w razie potrzeby szybko reaguje. Ponadto, klient firmy Idhost czuje się jak u siebie - nie jest jednym z tysiąca obsługiwanych bezosobowych podmiotów, co zdarza się czasem w innych firmach. Przesył danych odbywa się szybko i bez kłopotu. Firmę Idhost można polecić jako solidnego partnera który w profesjonalny sposób pomaga swoim klientom w prowadzeniu ich działalności.

Tomasz Ciesielczuk, Opole

Z usług IDHOST.PL korzystamy już prawie póltora roku. Przez ten okres czasu nie mielismy żadnych problemów z dostepem do strony oraz kont pocztowych. Nie mamy zastrzezeń co do poziomu usług hostingowych świadczonych przez IDHOST.PL. Kontakt z administratorem jest bardzo dobry, w krótkim czasie uzyskujemy odpowiedzi na wszelkie pytania i wątpliwości. Jako zadowoleni użytkownicy z czystym sumieniem mozemy polecić każdemu nie zdecydowanemu platformę IDHOST.PL

52 Dębiec, M. Rosa

Jestem bardzo zadowolony ze współpracy z Waszą firmą. Przekonałem się że mogę z zaufaniem powierzyć swoje informacje dotyczące prowadzenia hostingu. W sytuacjach trudnych otrzymałem pomoc i praktyczne porady. Życzliwość i fachowość we współpracy to rzecz bardzo ważna za to dziękuję. Jężeli państwo pozwolicie będę promował Waszą firmę wśród zainteresowanych zakresem usług które prowadzicie.

Józef Zając PSP Osowiec

Niedawno przenieśliśmy nasze forum na serwer IDHOST.PL i jesteśmy bardzo zadowoleni. Najbardziej zaskoczyła nas bardzo dobra obsługa klienta. Otrzymujemy błyskawiczną pomoc i odpowiedzi na wszystkie nasze pytania, które swoją drogą czasami mogą być bardzo irytujące i powtarzające się, jednak cierpliwość administracji nie zna chyba granic. Panel administracyjny i obsługa konta jest bardzo przejrzyście opracowana i nie ma problemu z samodzielną obsługą konta. Rzadko się spotykamy z takim podejściem do klientów, dlatego wszystkim niezdecydowanym osobom polecamy firmę IDHOST.PL!

Dominik Szewior, Marcin Szwedowski - Administracja forum (www.imprezoweopole.pl)

Solidna firma. Kilkakrotnie mile mnie zaskoczyli. Działają zawsze na korzyść klienta. Nie unikają kontaktu gdy pojawiają się jakieś problemy. Od początku profesjonalnie podchodzą do usług hostingowych: cena, parametry serwerów, szybkość przesyłu danych, reakcja na sytuacje awaryjne, bezpieczeństwo danych. Wykupione serwery są łatwe i przyjemne w zarządzaniu, dzięki prostemu panelowi administracyjnemu. IDHOST.PL to także cierpliwość i fachowość w udzielaniu odpowiedzi na kierowane do nich zapytania. Polecam wszystkim ich usługi.

Vipcom, M. Jakubowski

Moja kancelaria korzysta z usług hostingowych tego dostawcy już ponad 3 lata. Usługi są świadczone na wysokim poziomie i w pełni dostosowane do potrzeb klienta . Obojętnie czy zakres usług dotyczy dużych czy małych firm. Godna podkreślenia jest bieżąca współpraca. Reakcja na nasze potrzeby czy ewentualne wątpliwości jest natychmiastowa , fachowa i życzliwa. Dostawca usług hostingowych jest też najlepszym doradcą w przypadku planów w zakresie wykorzystania internetu ponadstandartowo. Serwer jest szybki, strona przyjazna i łatwa w obsłudze także dla osób nie mających dużej wiedzy informatycznej. Dostawca jest z partnerem z którym można wiązać się na dłużej bez ryzyka wpadki . Jednym zdaniem polecam innym . I tak trzymać !!!.

Kancelaria Radcy Prawnego "LEX", Z. Łątka

Przez cały okres użytkowania, nie miałem problemu z dostępem do strony i jestem zadowolony z jakości świadczonych usług.

Vserwis, G. Czerwiński

Biorąc pod uwagę moje długoletnie doświadczenie w branży internetowo-telekomunikacyjnej z całą odpowiedzialnością mogę polecić firmę IDHOST.PL jako rzetelną i w pełni profesjonalną. Usługi świadczone przez IDHOST.PL można uznać za najbardziej profesjonalne na naszym rynku.

NEOart Radosław Jasiński

Z usług hostingowych Idhostu korzystam od stycznia 2005. A właściwie znacznie wcześniej, bo konto pocztowe już... nie pamiętam kiedy.. Nie zdarzyło się żeby coś nie działało... no.. przesadziłem .. Czasami nie działało, ale to dlatego, że testowałem moje próby tworzenia skryptów nie zawsze z dobrym skutkiem. Ale to już wynik mojej indolencji i ignorancji 😉 . Zresztą.. W każdej praktycznie chwili mogę liczyć na pomoc i dobrą radę przy tworzeniu stron i skryptów. Porównując możliwości, przestrzeń dyskową,a szczególnie funkcjonalność z innymi usługodawcami hostingowymi, z których wcześniej korzystałem, zostałem mile zaskoczony, dlatego po 3 miesiącach użytkowania domeny i serwera wykupiłem drugą usługę wraz z domeną dla brata w prezencie urodzinowym. Najbardziej mnie zaskoczył fakt błyskawicznej rejestracji domeny "pl" gdzie po kilku godzinach miałem działające konto, gdy zwykle trzeba czekać na to kilka dni, a nawet dłużej.

Krzysztof Kura

Łącznie z założeniem konta zleciliśmy firmie przeniesienie domeny. Wszystko odbyło się w sposób profesjonalny i szybki. Obsługa ze strony administratora na bardzo dobrym (wysokim) poziomie, zawsze można liczyć na życzliwość i fachową pomoc. Firma cechuje się "indywidualnym podejściem" do każdego klienta, co rzadko można zaobserwować na dzisiejszym rynku. Co do oferownych pakietów, to uważam, że są funkcjonalne, posiadają dużo ciekawych fukncji przydatnych zarówno na stronach prywatnych jak i firmowych. Ponadto cena, która jest bardzo atrakcyjna. W moim przypadku IDHOST.PL obsługuje stronę firmową. Podsumowując: uważam, że IDHOST.PL jest godny polecenia jako partner, naprawdę warto. Spróbuj (okres testowy) a napewno będziesz zadowolony!!

TELKOMP S.C., A. Olszewski

Pakiet STARTOWY

150.00 zł / rok
 • Przestrzeń dyskowa: 5 GB
 • Wygenerowany transfer: 5 GB / 60 GB
 • Ilość kont pocztowych (email): 10
 • Ilość baz MySQL: 1

Pakiet PODSTAWOWY

300.00 zł / rok
 • Przestrzeń dyskowa: 25 GB
 • Wygenerowany transfer: 1000 GB / 12000 GB
 • Ilość kont pocztowych (email): bez limitu
 • Ilość baz MySQL: 10

Pakiet OPTYMALNY

600.00 zł / rok
 • Przestrzeń dyskowa: 50 GB
 • Wygenerowany transfer: bez limitu
 • Ilość kont pocztowych (email): bez limitu
 • Ilość baz MySQL: 50

Pakiet PROFESJONALNY

900.00 zł / rok
 • Przestrzeń dyskowa: 100 GB
 • Wygenerowany transfer: bez limitu
 • Ilość kont pocztowych (email): bez limitu
 • Ilość baz MySQL: 100